Obec Frahelž

_________________________________

se nachází v nadmořské výšce 427 metrů nad mořem a leží na levém břehu řeky Lužnice v oblasti Nědějské soustavy rybníků a lesů. Je součástí Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko.

Nadějská rybniční soustava

_________________________________

patří mezi nejvzácnější přírodní rezervace Třeboňska. Základ soustavy tvoří rybníky Naděje, Skutek, Víra, Láska a Dobrá vůle a právě rybník Naděje nás inspiroval k pojmenování našeho klidného moderního ubytování nacházejícího se nedaleko těchto rybníků.

Náš apartmán

_________________________________

je v přízemí a vstupuje se do něj přímo z uzamčeného dvora, kde je možno zaparkovat vlastní automobil. Jedná se o dvoupokojový apartmán se čtyřmi pohodlnými lůžky (2+2 lůžka). Pokoje jsou průchozí.Další apartmán je pro 6-7 osob je v podkroví kde je vše vybudované nově , krásná ložnice,koupelna, WC, kuchyně.

K dispozice je plně vybavená kuchyň se sklokeramickou deskou včetně pečící trouby,  lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí.

Apartmán má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem.

Příjemné chvíle své dovolené si můžete zpříjemnit posezením pod pergolou s možností grilování. Náš krb je vám plně k dispozici.

V případě zájmu Vám zapůjčíme kola vhodná na cyklovýlety po našem okolí.

V sezóně upřednostňujeme týdenní pobyty od soboty do soboty. Vše však záleží na předchozí domluvě. Náš apartmán je vám k dispozici celoročně.

 

 


Kontakt

Ubytovaní Naděje


Václav Dobeš
Frahelž 42
Třeboň
379 01


+420 777 806 930


Vyzkoušeli jsme za vás - příjemné ubytování na Třeboňsku Penzion U Bílé Volavky